Nuk ka tym të bardhë/ 3 orë takim mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, marrëveshje kur…?

Albin Kurti dhe Isa Mustafa nuk kanë rënë ende dakord për bashkëqeverisjen, por duke lënë një “derë të hapur” për një zgjidhje të mundshme.

Takimi që ka nisur thuajse dy orë më parë nuk ka përfunduar me një konkluzion të tyre për një marrëveshje. Edhe pse palët duken sa larg edhe afër marrëveshjes, zërat shprehen se do të ketë sërish një takim mes tyre për të bërë të mundur sa më parë arritjen e rritur në një konkluzion të qartë, ccka do të thotë se nesër pritet një hap më shumë.

Mes Kurtit dhe Mustafës është lënë një tjetër takim për të enjten, ku pritet të ketë sërish një diskutim, me shpresën e arritjes së një marrvëshjeje.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey