Nuk përmbahet Beatrix, del në publik pa të brendshme!

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, është shumë e përfolur për lidhjen që kishte me Donald Veshajn, ajo tani është duke shijuar suksesin në karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja kosovare ka marrë disa çmime në “Netët e klipit shqiptar” ku tregoi edhe një herë se vlerësohet shumë zëri dhe paraqitja e saj.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet super provokues.

Me fustan të hapur e provokues, ajo që bie në sy është se Beatrixe nuk ka veshur fare riçipeta.

Kaq provokuese nuk e kemi parë ish të dashurën e Donalit. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey