Nuk përmbahet Mikela, tregon gjoksin e madh vetëm në jelek

Mikela, doli e dashuruar nga emisioni i dashurisë Përputhen.

Pas shumë takimeve ajo u dashurua në Erionin ku edhe po vazhdojnë lidhjen jashtë emisionit.

Por, Mikela mori vëmendje me dicka tjetër, shkruan infokosova.

Ajo eshte fotografuar veshur në komplete dhe jelek duke treguar gjoksin gjigant.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey