Nuk pritej, këtë dhuratë Nora ia bën Reenes

Nora Istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor.

Ajo është një grua shumë e zonja, që zakonisht kujdeset shumë për familjen e saj të ngushtë, shkruan ORAinfo.

E jeta e saj ka ndryshuar që kur në jetë ajo solli vajzën e saj në jetë, Reennen.

Ajo është një vogëlushe shumë e ëmbël, që ka një kujdes shumë të madh nga nënë dhe babai i saj.

E Nora për ta lumturuar atë, shpesh herë i bën dhurata shumë të bukura. Të fundit surprizë që këngëtarja ia ka bërë të voglës së saj, është një qenush i vogël.

Shikoni sa shumë është lumturuar Renne. Pra shtëpia e Norës bëhet edhe me një banor të ri./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey