Nuk pritej, në këtë gjendje e publikon Gentën i dashuri i saj

Ajo është larguar disi nga ekrani, pasi që është duke jetuar ditët më të bukura.

Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. Lajmi që ka qarkulluar prej kohësh tashmë është vërtetuar edhe pse vet artistja nuk a ka konfirmuar një gjë të tillë, por pamjet me barkun e rrumbullakosur thanë çdo gjë.

Duket se shtatzënia ka ndikuar në nepsin e këngëtares dhe kjo vihet re edhe nga videoja e fundit që i dashuri i saj ndau me ndjekësit e tij në InstaStory.

Në pamje shihet Genta me ndryshimin e pësuar në vijën e trupit gjatë shtatzënisë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey