Numër i lartë i gjobave nga Policia e Kosovës për masat antiCOVID

Policia e Kosovës është duke vazhduar me inspektimin e respektimit të masave antiCOVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit nga policia janë shqiptuar 705 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Ndryshe dje në vendin tonë janë shënuar 35 raste të reja me coronavirus, dhe nuk është raportuar për asnjë rast të vdekjes.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey