Nusja e Gold Ag poston foto nga ashensori, vëmendje merr veshja dhe trupi i saj

Muaj më parë rep artisti kosovar, Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me një bukuroshe zeshkane e cila jeton dhe vepron në Zvicër.

Çifti duken shumë bukur së bashku, përderisa familjes së tyre të vogël iu ka shtuar edhe një pjesëtar i ri, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse tani janë prindër dyshja në fjalë janë shumë të lidhur së bashku dhe mundohen që sa më shumë kohë të kalojnë së bashku.

Gruaja e Gold Ag, ka postuar një foto nga ashensori ku shihet krah burrit të saj, e vëmendje të madhe merr trupi i saj i cili duket në formë pavarësisht se ka pak muaj që është bërë nënë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey