Nusja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë vajzë

Barazimi me Villarrealin, vjen reagimi i Zidane

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër.

Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është bërë një perzonazh mjaft i lakuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Gena dhe Korabi janë prej vitesh të martuar dhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh duke u puth në buzë me vajzën e saj, një gjest jo shumë i hijshëm jo vetëm në shikim të parë, por edhe për faktin se e ndalon edhe shkenca por edhe tani siç është situata me pandeminë.

Si e komentoni ju?

Barazimi me Villarrealin, vjen reagimi i Zidane

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey