Nusret poston foto nga restauranti i tij me këngëtaren shqiptare

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restauranteve nëpër vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është i njohur kudo.

Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij.

Restaurantet e tij njohin miliona vizitorë anembanë botës.

Madje në restaurantin e tij kanë shkelur edhe shumë figura shqiptare të njohura.

Por së fundi këngëtarja e njohur shqiptare Loredana ka vizituar restaurantin e tij. Foton e ka postuar vetë kuzhinieri.

Fotografinë e ka shpërndarë edhe Loredana.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey