Olsa jep lajmin, sonte në “Prime” përballja e ish-çiftit nga sezoni i kaluar

“Për’puthen Prime”, dita ditës po bëhet me dinamika të papara.

Autorja e programit, Olsa Muhameti, ashtu siq pati paralajmëruar se “Prime” do ti jap hapësirë edhe konkurentëve të sezonit të kaluar duke se i erdhi dita njërit nga ish – çifti i sezonit të dytë.

Ballafiqim mbas 4 muajsh i pret Andi Artanin dhe Jasmin Kadriun.

Këtë e lajmëroi vetë Olsa, e cila ka postuar një InstaStory ku janë ish – çifti përball njëri tjetrit pas kaq shumë kohë mos komunikim.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey