Olta Gixhari pozon nga plazhet e Spanjës, ndryshon pamjen

Jemi mësuar ta shohim me ato flokët e derdhur me onde, që I dhurojnë një pamje joshëse klasike aktores bjonde.

Por nga Spanja, ku po kalon pushimet, Olta Gixhari tregon një “look“ të guximshëm: gërsheta të vegjël të gjatë, që e ndryshojnë krejtësisht pamjen e saj dhe imazhin e super kuruar, në favor të një pamjeje mjaft më të shpenguar dhe sportive. Olta duket mjaft e kënaqur me flokët e “rinj“, të cilët nuk ia kishim parë ndonjëherë.

“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami
“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami

“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami
“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami

Aktorja ka pohuar së fundi se është duke shijuar një lidhje dashurie, por preferoi të mos jepte më shumë detaje, duke preferuar ta mbajë mister identitetin e personit që ka në krah.

“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami
“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami

The post Olta Gixhari pozon nga plazhet e Spanjës, ndryshon pamjen appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...



Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 10:01 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147156
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit