Operacionet plastike bëjnë mrekulli në fytyrën e Borës

Ajo padyshim është njëra nga moderatorët më të përfolura të momentit.

Bora Zemani, është prezantuesja e emisionit të dashurisë Përputhen, që transmetohet çdo ditë në ekranet e Top Chanel, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja zeshkanë gjithmonë është përfolur për jetën e saj private, e sidomos për lidhjen e saj me aktorin, Donald Veshaj.

Ani pse sot cilësohet si njëra nga femrat më të bukura të show bizit, Bora dikur nuk ka qenë kështu perfektë.

Duket se operacionet plastike kanë bërë mrekulli në fytyrën e saj. Shikoni foto më poshtë dhe do ta shihni dallimin./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey