Orgji dhe festa me minorene, Princi Andrew jep dorëheqjen (FOTO)

Sharing is caring!

Princi Andrew në Angli ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha kompetencat e tij pas lajmeve të publikuara në media në lidhje me një skandal seksual. Andrew, të cilit së fundmi iu publikuan foto ku festonte i djersitur me disa vajza minorene.

Princi u përfshi në këtë skandal pas hetimeve për orgijitë që organizonte Jeffrey Epstein, i cili vrau veten në burg pas arrestimit për abuzimin me minorene.

Pas hetimeve, rezultoi se edhe Princi ishte i përfshirë në festa dhe orgji me minorene. Madje njëra nga vajzat ka deklaruar se është detyruar shumë herë të bëjë seks me Andrew dhe se ky i fundit ka djersitur mbi trupin e saj. Këtë gjë, Princi e mohoi duke thënë se ka një sëmundje që nuk e lë të djersisë, por fotot demonstruan të kundërtën.

Shumë media filluan tqë publikonin foto ku Andrew shfaqej në parti, i djersitur dhe i rrethuar me femra të ndryshme ku shiheshin duke pozuar në mënyrë mjaft intime. Në foto nuk mungojnë as lëpirjet dhe puthjet me gjuhë.

Sharing is caring!

Loading...
shares