Osmani publikon foto nga pritja e organizuar nga Szholz në New York: Me partnerë dhe aleatë të çmuar

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar fotografi nga takimet në pritjen e organizuar nga kancelari gjerman, Olaf Scholz në New York. Osmani shkroi se atje ishte me partnerëve dhe “aleatëve të çmuar të Kosovës”. “Mbrëmë, në pritjen e organizuar nga Kancelari Scholz, në mesin e partnerëve të shumtë e aleatëve të çmuar të Kosovës”, […]

shtator 19, 2023 - 19:30
 0  4
Osmani publikon foto nga pritja e organizuar nga Szholz në New York: Me partnerë dhe aleatë të çmuar
osmani-publikon-foto-nga-pritja-e-organizuar-nga-szholz-ne-new-york:-me-partnere-dhe-aleate-te-cmuar

osmani-publikon-foto-nga-pritja-e-organizuar-nga-szholz-ne-new-york:-me-partnere-dhe-aleate-te-cmuar

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar fotografi nga takimet në pritjen e organizuar nga kancelari gjerman, Olaf Scholz në New York.

Osmani shkroi se atje ishte me partnerëve dhe “aleatëve të çmuar të Kosovës”.

“Mbrëmë, në pritjen e organizuar nga Kancelari Scholz, në mesin e partnerëve të shumtë e aleatëve të çmuar të Kosovës”, shkroi ajo.

Postimi i saj i plotë: