Osmani tregon se kush është shefi: Lulet i ujit ti Prindon

Vjosa Osmani tregon se kush është shefi: Lulet i ujit ti Prindon.

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pas homazheve të varri i Rugovës ka pranuar lule nga një zonjë e cila kishte ardhur nga Norvegjia.

Në një bisedë të shkurtër me të qeshura, Osmani i ka lënë porosi bashkëshortit të saj, Prindon Sadriut që të kujdeset për lulet duke i ujitur.

Në të vërtetë, ishte vetë Prindoni i cili e pyet zonjën që dhuroi lule nëse duhet t’i ujisë shpesh, dhe pasi merr nuk merr përgjigje, presidentja i drejtohet bashkëshortit me fjalët se “I ujit ti Prindon” dhe ai ia kthen se “Prandaj po e pyes”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey