Pa fije turpi, juristja me e bukur shqiptare shfaqet krejt nudo për ‘Shën Valentin’

Sharing is caring!

DW sjell detaje brenda takimit të Mynihut: Kështu ndodhi përplasja mes Kurtit dhe Vuçiqit

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin.

Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin.

DW sjell detaje brenda takimit të Mynihut: Kështu ndodhi përplasja mes Kurtit dhe Vuçiqit

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe.

Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”.

Fotografia dhe videoja janë pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.

Për më tepër shikoni videon…

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey