Pa pikë grimi, kështu duket fytyra e vërtetë e Sellmës

Sellma Kasumoviq, është njëra nga grimeret më aktive në vendin tonë.

Ajo, me punë dhe duart e saj të arta i ka zbukuruar shumë yje, por edhe njerëz të thjeshtë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale dhe përmes videove dhe fotove tregon punën e saj të palodhshme dhe tejet të bukur.

Duke qenë që vazhdimisht ka punë me të bukurën, girmerja në fjalë shumë shpesh e lë vetën pas si anash.

Ajo së fundmi ka postuar një foto të saj pa pikë grimi në fytyrën e saj. Ja si duket Sellma pa make-up./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey