‘Pajtesa’ në qendër tregtare me fustan dasmash

Është emër i njohur, e kjo për shkak të rolit të saj në “Çka ka shpija”, ku interpreton karakterin e “Pajteses”.

Se Fiona dhe “Pajtesa” e serialit nuk kanë asgjë të përbashkët, e ka thënë edhe vetë aktorja.

Aktorja bënë shumë qejf duke shëtitur në vende të ndryshme përkrah bashkëshortit dhe të birit, shkruan Kosovarja.

Edhe këto ditë pushimi po i shfrytëzon për shëti sa në një vend sa në një tjetër. E, në një qendër tregtare shihet me një fustan elegant si të dasmave.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey