Pamje nga Shkupi: Burri rrah keq gruan

Burri keqtrajton një grua në Shkup.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si një burri keqtrajton një grua dhe me pastaj pasi e godet e shtyen me qëllim për ta larguar nga makina e tij, ajo paraprakisht shihet se si e godet makinën e një taksie të Shkupit.

Në video filmimin që është publikuar nga portali MKD.MK, shihet se si drejtuesi i makinës pa pikë turpi vazhdon rrugën duke e lënë gruan e gjorë të shtrirë në mes të rrugës.

Кај живеете еј луѓе?

2693 vs патничка. pic.twitter.com/qaBvdi3rCh

— Ја Ничарче (@JaNicharce) July 25, 2019

The post Pamje nga Shkupi: Burri rrah keq gruan appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:11 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147075
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit