Pamjet dramatike që tregojnë efektin shkatërrues të njeriut tek bota e egër (FOTO)

Sharing is caring!

Pamje dramatike tregojnë për efektin shkatërrues që njerëzit kanë në jetën e egër në të gjithë globin.

Me protestuesit kundër ndryshimeve klimatike që marshojnë nëpër qytete nuk është për t’u habitur që njerëzit kanë nisur të bëhen më të ndërgjegjshëm për ndikimin tonë në planet, dhe kafshët që përpiqen të jetojnë në një pirg mbeturinave./The Sun

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey