Pamjet e pabesueshme nga ajri, toka para dhe pas koronavirusit (FOTO)

Ekskluzive/ Zbulohen intelektualët “milionerë” që financojnë Syrin e Berishës

Ekskluzive/ Zbulohen intelektualët “milionerë” që financojnë Syrin e Berishës

Koronavirusi ka izoluar miliona persona në shtëpi, ka boshatisur rrugë, parqe, institucione publike apo private si ka ndryshuar totalisht rrjedhën e jetës.

Shumë shtete në mes të panikut, të shkaktuar nga virusi kanë zgjedhur të mbyllin kufijtë e tyre.

Disa thonë që “toka po merr frymë”, por në të vërtetë, në këto momente “bota po vuan për njerëz”. Numri i të infektuarve dhe viktimave po shtohet dita ditës. Evropa është kthyer në vatrën kryesore të koronavirusit dhe kjo e keqe nuk dihet kur do të marrë fund.

Pamjet të marra nga satelitët, tregojnë si ka ndryshuar bota para dhe pas koronavirusit.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey