Para dhe pas – Ndryshimi i madh që ka pësuar ndër vite bashkëshortja e Lutfi Hazirit

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit, Mika ka pësuar ndryshime drastike me kalimin e viteve.

Nga paraqitjet e saj në rrjete sociale, duket se ajo një pjesë të madhe ia dedikon edhe pamjes së jashtme.

Po të kthehemi pas në kohë, kur shohim fotografitë nga e kaluara, duken qartë ndryshimet e mëdha në fytyrën e saj, për të cilat edhe shpesh komentet, ku të shumta janë komentet që e akuzojnë atë për operacione plastike.

Ndryshe, çifti ka vite që janë martuar dhe kanë katër fëmijë, tre vajza dhe një djalë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey