Paralajmërimi i fortë i Ilirit, çka do të ndodh në Big Brother pas Vitit të Ri

Paralajmërimi i fortë i Ilirit në Big Brother.

Balerini shqiptar Ilir Shaqiri ka paralajmëruar “namin” pas Vitit të Ri.

Reality-Show “Big Brother VIP” po shkon drejt përfundimit dhe gara mes banorëve është intensifikuar, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, Iliri ka paralajmëruar se pas Vitit të Ri do të bëhet nami në shtëpi.

“Këtu pas Vitit të Ri do të bëhet nami”, tha Iliri.

Monika ishte ajo që e pyeti Ilirin se çfarë do të ndodh.

Iliri iu përgjigj se do të hiqen maskat, kushdo që i ka”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey