Pas 10 vitesh, Tuna dhe Dafina bëhen bashkë për një tjetër hit!

Pas suksesit me këngën ‘Vibe’, Dafina dhe Tuna do të sjellin sërish këngë së bashku.

Pas 10 vitesh, dyshja po rikthehen me një bashkëpunimi brilant.

Këtë këngë po e presin me padurim ta lansojnë edhe dyshja në fjalë.

“Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade” shkroi Tuna në një postim në Instastory.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey