Pas hyrjes në Big Brother, ja çfarë ka ndodhur me instagramin e Fifit

Filloerta Raçi, është këngëtarja më e dashur për publikun.

Ajo me muzikën dhe tekstet e saj i ka bërë për veten një numër të madh adhuruesish ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Por, Fifi vetën e saj e ka provuar edhe në një format shumë të vështirë, atë të qëndrimit në shtëpinë e Big Brother.

Ajo është futur në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, duke treguar se është një femër shumë e fortë.

Duke qenë se është e izoluar, rrjetet sociale të saj kanë mbetur pasive. Që nga hyrja në Big Brother, asnjë postim nuk është bërë në instagramin e saj./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey