Pas lajmeve për ndarjen nga Donaldi, Bora bën veprimin që askush nuk e priste

Pas thashethemeve për ndarje, Bora e bën këtë veprim.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes shumë vjeçare me Donald Veshaj.

Dyshja kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe më nuk shihen në asnjë fotografi së bashku.

Një fotografi e publikuar nga faqja e fansave të Borës dhe Donaldit ku shihet ajo dhe djali, Arbori, mori gjithë vëmendjen.

Ky imazh u shpërnda edhe nga vet moderatorja në llogarinë e saj personale të Instagramit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey