Pas lindjes, Andrra publikon foto të tjera djalit, kaq i ëmbël është

Andrra Destani sjellë foton e dy djemve Ansit dhe Ayanit

Andrra Destani është bërë nënë për herë të dytë.

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij janë bërë edhe me një djalë tjetër.

Ayan është djali i dytë i dyshes dhe vëllai i vogël i Ansit.

Deri më sot as Andrra e as Sinani s’kanë postuar foto.

Sot Andrra ka sjellë imazhe të dy djemve, meqë rast me Ayanin ka vepruar si shumica e artistëve duke mos i zbuluar për momentin fytyrën.

Padyshim që kjo është ndjenja më e bukur për ciftin Hoxha.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey