Pas ndarjes nga burri, Violetë Kukaj me këtë veshje po ju bën konkurrencë 20 vjeçareve

Violetë Kukaj, është artiste shumë të dashura për publikun.

Ajo ka kohë që janë pjesë e skenës dhe muzika e saj është shumë e pëlqyer nga audienca e gjerë, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, këngëtarja kohëve të fundit është komentuar shumë edhe për pamjen e saj.

Ajo ka bërë disa operacionet plastike, duke e transformuar krejtësisht vetën e saj.

E se fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur sportive.

Me trenerka të bardha e të kombinuara bukur me puma, Violeta po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey