Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

Këngëtari Robert Berisha nuk heziton së foluri publikisht për jetën e tij private.

I ftuar në emisionin “E Diell”, ai rrëfeu gjëra të shumta duke treguar edhe statusin e tij.

Ai mohoi se është në lidhje dashurie, duke thënë që me modelen ka thjeshtë miqësi.

Nuk mundi t’i largohej pyetjes për ish kunatën, Tunën, dhe raportin që ka me të.

Ai u shpreh se vajza e tij e dëgjon shumë albumin e Tunës, dhe ai vetë.

“Rene preferon të tërë albumin e ri të Tunës, dhe unë gjithashtu”, duke treguar se nuk ka ndonjë përmirësim apo prishje mes raportit të tyre.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey