Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi

Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme.

Pasi që erdhi me disa foto ku postonte thënie të ndryshme për jetën dhe familjen Gjiko kishte postuar një foto të gruas se tij Elita Rudi ku ajo shihet duke e puthur një delfin.

“@ShefqetKrasniqi e nxona grun tu u puth me delfin tregom cka me bo”, ishte pyetja e Gjikos drejtuar hoxhë Shefqet Krasniqit.

Por, përgjigja e hoxhës ka ardhur sot, i cili nuk e ka marrë shumë me inat këtë gjë dhe edhe ai ka bërë paksa humor me reperin.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 11, 2019 9:16 pm ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=149046
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit