Pasi doli nga Big Brother, kështu çmallet me familjarët Kledi

Kledi Hysa, është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia më e njohur, Big Brother Albania Vip.

Ani pse në fillim është pëlqyer shumë nga publiku, pasi ishte shumë djalë energjik dhe tejet i sinqerte, rrjedha e tij ndryshoi me kalimin e pontatave, shkruan ORAinfo.

Pas një trekëndëshi të formuar mes tij, Betriksit dhe Arjolës, publiku e ndëshkoi Kledi duke e votuar si me pak të preferuarin.

Ani pse tani, nuk është më pjesë e shtëpisë, Kledi është duke jetuar ditët më të mira jashtë. Ai i ka takuar familjarët e tij, për të cilët është përmalluar shumë. Shikoni foton më poshtë se si i përqafon ai të afërmit./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey