Pasi Don Xhoni konfirmoi lidhjen me modelen ruse, vjen reagimi i papritur nga Loredana

Reperi kosovar, Don Xhoni, ka konfirmuar dje lidhjen e dashurisë me modelen ruse, Ariana Lirey.

Në llogaritë e tyre në Instagram, dyshja kanë ndarë foto të përbashkëta, duke i dedikuar fjalë romantike njëri-tjetrit.

Shumë nga ndjekësit janë habitur nga ky lajm, por disa nga yjet e showbizit e kanë mirëpritur këtë lidhje të reperit.

Një prej atyre që ka reaguar për lidhjen e reperit, është edhe reperja Loredana, me të cilën ai ka pasur një bashkëpunim së fundi.

“Baaaabaaaaa”, ka qenë komenti i Loredanës, në foton e postuar nga reperi.

Ndryshe, Don Xhoni dhe modelja ruse ka kohë që përfliten për një lidhje, pas postimeve të shumta në rrjete sociale. Modelja i kishte kushtuar edhe një tatuazh reperit kosovar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey