Pasi shumbi shumë peshë, Big Mama tash merr guximin të shfaqet në këtë veshje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo. Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka […]

Prill 24, 2024 - 01:00
 0  5
Pasi shumbi shumë peshë, Big Mama tash merr guximin të shfaqet në këtë veshje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo
gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan të shkurt, Big Mama po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/