Pasi u shfaq me 1 miliard lekë në dorë, Ronaldo befason sërish (Fotot)

Cristiano Ronaldo vijon të eksplerimentoi me paraqitjen e tij të jashtme. Së fundmi futbollisti i Juventusit ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ronaldo mori vëmendje të madhe në rrjetet sociale me stilin e tij të ri të flokëve në stërvitje me bardhezinjtë. Ronaldo u pa me stilin “samurai” të dielën në një gala mbrëmje në Dubai, ku fitoi çmimin “Globe Soccer Awards” dhe po ashtu ka vijuar edhe ditën e djeshme stërvitjen me Juventusin.

Gjatë një konferencë në Dubai me 630 mijë paund bizhuteri në njërën dorë. Konkretisht, sipas Daily Mail, Ronaldo mbante në dorë një orë Rolex që vlen 380 mijë paund.Gjithashtu, ylli i futbollit mbante një unazë diamanti me vlerë 200 mijë paund në gishtin e mesit dhe me një unazë fejese me vlerë 50 mijë paund.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey