Pavarësisht veprimeve të tij me Beatrix, ky detaj te Bora Zemani tregon se ajo ende nuk e ka harruar Donaldin

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon ta mbajë një kujtim nga Donaldi.

Bora Zemani ende mban pikturën e Donaldit të cilën ai e kishte pikturuar muaj më parë.

Derisa ka publikuar një storie në Instagram e cila falënderon të gjithë për dhuratat dhe mesazhet e shumta pas suksesit të operacionit shihet edhe piktura e Donaldit.

Ndryshe, pavarësisht veprimit të Donaldit me Beatrix Ramosaj, Bora Zemani nuk ka komentuar asgjë që ka të bëjë me situatën.

Kujtojmë se, Donaldi ende po vazhdon afrimitetin me Beatrixën brenda shtëpisë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey