PDSH zyrtarizoi kandidatin për zgjedhjet lokale në Tearcë (VIDEO)

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) mbrëmë ka zyrtarizuar dhe promovuar Daut Eminin për kandidat për komunën e Tearcës për zgjedhjet lokale të tetorit. Emini është biznesmen i njohur në këtë komunë rurale të rajonit të Pollogut.

Në këtë kuvend ku ishte i pranishëm edhe kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi u zgjodh edhe kryetari si dhe kryesia e degës së PDSH-së Tearcë me në krye prof. Ruhan Iljazi. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey