Për herë të parë nuk mori mesazh nga nëna, Flori përlot me fjalët dedikuar asaj

Para pak muajsh, Flori Mumajesi humbi nënën.

Tre muaj më pas, këngëtari u paraqit në skenë me një këngë në duet me Klajdi Harunin e cila titullohet “E para”.

Për herë të parë, Flori nuk pranoi mesazh nga nëna e cila përcillte performancat e tij dhe më pas fliste me të në telefon.

Artisti ka folur për herë të parë pas humbjes së personit më të dashur, përmes një postimi në instastory të cilin mund ta lexoni më poshtë, njofton Klan Kosova.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey