Përfundon gjithçka, Dua Lipa ndahet nga Anwar Hadid

Ka pasur zëra që çifti i njohur Dua Lipa dhe Anwar Hadid i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Sipas Revistës “Ok”, dyshja i kanë dhënë fund romancës dy vjeçare.

Kjo erdhi si shkak lidhja në distancë pasi Dua kishte qëndruar në Londër e Hadid në New York.

“Çifti hodhi idenë për të shkëputur gjithçka muajin e kaluar, pasi të udhëtosh kaq shumë dhe të qëndrosh larg po rezulton e vështirë.”, tha një burim për gazetën The Sun muajin e kaluar.

Ndarja e Anwarit nga këngëtarja erdhi si ‘goditje’ pasi motra e tij më e madhe, Gigi i dha fund lidhjes me Zayn Malik.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey