Përfundon takimi mes Taravarit dhe Arjanit Hoxhës

Levizja BESA dhe Aleanca për Shqiptarët kanë filluar bisedimet për një bashkëpunim të mundshëm për raundin e dytë zgjedhor.

Për këtë qëllim sot janë takuar, Arben Taravari dhe Arjanit Hoxha.

Pas takimit në Gostivar, Hoxha tha se, kanë në këtë takim miqësor kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth zgjedhjeve lokale dhe se për një bashkëpunim të mundshëm do të vendosin organet e partisë.

Taravari nuk patur ndonjë koment. Ai vetëm theksoi që kanë pirë nga një kafe dhe kanëchëngër drekë, kaq dhe se në ditët.(INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey