Përleshje mes Ibrahimovicit dhe Lukakut në derbin Milan – Inter

Ibrahimovic ndëshkohet me karton të kuq

Nxehet derbi, nuk përmbahen Ibrahimovici dhe Lukaku.

Milani është duke e mposhtur 1-0 Interin në San Siro.

Derbi është nxehur tashmë pasi pak para se skuadrat të shkojnë në pushim të pjesës së parë, Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku nuk përmbahen.

Që të dy u ndeshkuan me të verdhë.

Ibrahimovic ndëshkohet me karton të kuq

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey