Përmes një video artistike dhe të veçantë, Genta Ismajli dhe partneri i saj konfirmojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë.

Ndonëse prej kohësh kishte zëra që ajo dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta ishin në pritje të një fëmije, ata vetëm tani kanë konfirmuar një gjë të tillë.

Çifti i njohur vendosën që këtë ta bëjë sot (e diel) përmes një video tejet të unik dhe artistike.

Dyshja shihen me veshje elegante, teksa ndodhen në një makinë klasike, për të arritur më pas në destinacionin e tyre ku këngëtarja zbulon barkun e rrumbullakosur në një fustan të zi dhe glamuroz.

Kështu dyshja në një mënyrë speciale vendosen që të bëjnë publike për herë të parë se po bëhen prindër.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey