Personi i shtrirë në tokë goditet brutalisht me bure në kokë në BeerFest

Një tjetër rrahje që më shumë i përngjan filmave ka ndodhur para pak çastesh në BeerFest në Prishtinë.

Qytetari që kishte mbetur i shtrirë në tokë pas rrahjes fizike është goditur brutalisht me bure në kokë shkruan Insajderi.

Lexuesit e Insajderit kanë dërguar një video ku shihet se si personi i shtrirë në tokë goditet me bure.

Insajderi më herët publikoi një video ku një person është sulmuar me shqelm në kokë.

Më herët është raportuar për një tjetër rrahje. Sipas raportimeve janë arrestuar gjashtë persona dhe ka mbetur i lënduar një person, për çka është detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore./Insajderi.com

The post Personi i shtrirë në tokë goditet brutalisht me bure në kokë në BeerFest appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 26, 2019 10:08 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147184
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit