Pjesë e grupit të prostitucionit? Rrëfehet Iva Aliko, ja çfarë më lidh me ‘Zogun e Tiranës’

Donald Trumpit nuk i besohet, ja ku i ka drejtuar sytë bota

Donald Trumpit nuk i besohet, ja ku i ka drejtuar sytë bota

Iva Aliko ka folur për herë të parë për arrestimin e Hermes Nikajt. I njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”.

E ftuar në “Shqipëria Live” në Top Channel, Aliko deklaroi se Hermesi nuk ka asnjë lidhje me rrjetin e prostitucionit.

“u zgjova në mëngjes dhe u trondita. Kanë qenë të papranueshme shkrimet në portale. Nuk e njoh Zogun për njeri të tillë. Pak naiv, por person shumë pozitiv.

Hermesi është i shfrytëzuar nga dikush tjetër. Unë mendoj se ai është viktimë, Zogu nuk detyron askënd.

Bashkë bënim biseda showbiz-i, më komentonte në fotot e mia, por asgjë tjetër”, theksoi Aliko.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey