Plas debati në Big Brother: “Ti gruan time dhe vajzën s’ke shans t’i zësh me gojë”

Ka plasur debati mes Ilir Shaqirit dhe Einxhelit.

Emisioni BIG BROTHER VIP ka nisur me debate të ashpra mbrëmjen e sotme mes Ilirit dhe Einxhel.

Einxhel i përmendi gruan dhe vajzën Ilirit, dhe kjo solli acarimin e këtij të fundit.

Pjesë nga debati:

Ilir Shaqiri: Po më preke pikën time të kuqe unë të masakroj. More vesh, se këto që thua ti janë një ndër idiotësirat e shumta që i thua gjithmonë. Ti gruan time dhe vajzën time nuk ke shans ti zësh me gojë. Duhet ta shpëlash gojën nga mëngjesi deri në darkë.

Einxhel: Ti je mosha e babait tim dhe më ofendon rregullisht, ti ofendon këdo këtu brenda ky është turp.

Ilir: Karakterin tënd provokues e di shumë mirë, ti jep ide kur nuk ti kërkon njeri dhe i ke të pavlera. Je shumë e ulët. Të të vijë zor

Einxhel: Unë nuk ta var fare. Kush je ti. Unë përmenda diçka që t’i ke thënë

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey