Plas keq mes Efit dhe Filloretës: ‘Je për të të ardhur keq’

‘Je për të të ardhur keq’, plas keq mes Efit dhe Filloretës.

Në puntatën e “Përputhen”, Efi dhe Filloreta debatuan sërish. Shkak u bë një koment nga ana e Filloretës e cila i tha Efit “Je bërë për t’u ardhur keq”.

Kujtojmë se debatet mes dy vajzave janë bërë të përditshme dhe shkak është bërë pëlqimi i përbashkët për Mevlanin.

Efi: Shkoi qetësohu njëherë dhe pastaj fol!

Filloreta: Po më vjen keq për ty, je për të të ardhur keq.

Efi: Shif njëherë veten, sepse kjo je ti dhe në çdo rast e tregon veten se kush je.

Filloreta: Mos ta dëgjoj zërin.

Efi: Mos ta dëgjoj më fjalën “më vjen keq”.

Filloreta: Hajde ofendo nëse është kjo forca jote.

Efi: Ti sapo më ofendove mua.

Filloreta: Ti e fillove.

Efi: Më thuaj çfarë të thashë? Më tregon ti çfarë të vjen keq.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey