Po bëhet çdo ditë e më e bukur, Xhensila mahnitëse në foton e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey