“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit”, kjo fotografi e kwngwtares e çmend Real 1

Kohë më parë këngëtari Real 1 ishte i fiksuar pas këngëtares Era Istrefi, pasi vazhdimisht e ngacmonte atë në intervista dhe komente të ndryshme në rrjetin social “Instagram”.

Komentet ngacmuese për gjoksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram. Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngacmimet u shuan.

Por, pasi Era ndau me ndjekësit disa foto ‘hot’, në njërën prej të cilave i dallohet gjoksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Ka qenë i menjëhershëm reagimi i Real 1, i cili është hedhur sërish në aksion dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit, LUVA BABO”, shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey