Po e presin me padurim, bashkëpunimi Mozzik & Noizy publikohet sot pas mesnate

Dy artistët më të dashur shqiptar, Mozzik dhe Noizy, kanë bashkuar forcat për një projekt.

Të dy kanë bërë me dije se kjo këngë do të titullohet ‘Bonjour Madame’ që në gjuhën shqipe do të thotë “Mirëdita zonjë”.

Projekti do të lansohet sot pas mesnate dhe do të jetë i shoqëruar me videoklip.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey