Po vjen një super hit/ Pamje nga klipi i Loredanës dhe Noizyt (VIDEO)

Loredana dhe Noizy kanë bashkuar forcat për një super projekt.

Ata kanë nisur xhirimet e klipit dhe kënga pritet të lansohet së shpejti, shkruan Indeksonline
Në platformën “Tik-Tok” është duke qarkulluar një video nga xhirimet e klipit i cili pritet të “godas” tregun muzikor.

Më poshtë pamje.

https://ina-online.net/wp-content/uploads/2022/06/download.mp4

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey