Pocesta: Dibra dhe Gostivari tashmë vulosën fitoren!

Kandidati i ASH-së për Komunën e Dibrës, Bekim Pocesta ka realizuar një takim miqësor dhe familjar me Arben Taravarin.

Pas këtij takimi Pocesta ka publikuat një foto dhe mesazhin: “Dibra dhe Gostivari tashmë vulosën fitoren! T’fala nga ne!! 🧡💜”, ka shkruar Pocesta.

Aleanca për Shqiptarët shpreson fitore në disa komuna kryesore në raundin e dytë të zgjedhjeve. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey